Wiadomości z Zabrza

To już pewne! Igor Angulo odchodzi z Górnika Zabrze

  • Dodano: 2020-01-22 13:00

W ostatnich tygodniach ważyły się losy dalszej kariery napastnika Górnika Zabrze Igora Angulo, którego kontrakt z trójkolorowymi wygasa wraz z końcem sezonu. Niestety, wbrew nadziejom wielu kibiców, Hiszpan w czerwcu pożegna się z zabrzańskim klubem, chociaż na razie nie jest jeszcze przesądzone dokąd trafi.

O swojej decyzji Igor Angulo poinformował w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego:

Warunki, jakie mi zaproponowano, są bardzo odległe od chociażby oferty tureckiej. Zostanę w Górniku do czerwca, a później niestety będę musiał rozstać się z klubem – mówił w rozmowie z PG Angulo.

Hiszpan czuł się rozczarowany propozycją Górnika Zabrze, która dalece odbiegała od jego oczekiwań.

Igor Angulo został niedawno uznany za Najpopularniejszego Sportowca Zabrza 2019 roku. Przypomnijmy też, że w ubiegłym sezonie Hiszpan zdobył tytuł Króla Strzelców PKO Ekstraklasy. Górnik Zabrze straci zatem jednego z najlepszych zawodników, a na razie nie ma pewności co do tego, kto tę lukę uzupełni.

Do niedawna nadziej kibiców rozbudzała też informacja o tym, że górnicze barwy zasili Łukasz Podolski, ten jednak najprawdopodobniej wybrał już inny, turecki klub.

Póki co czekamy na rozpoczęcie wiosennej rundy rozgrywek, a Igor Angulo do końca sezonu zapewne jeszcze niejeden raz umieści piłkę w bramce przeciwnika.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.