Wiadomości z Zabrza

Teatr Nowy w Zabrzu zaprasza na spektakle!

  • Dodano: 2021-02-11 08:15, aktualizacja: 2021-02-10 06:39

Na tę chwilę widzowie Teatru Nowego w Zabrzu czekali z utęsknieniem wiele miesięcy. Najbliższy weekend będzie wyjątkowy bo wreszcie będzie można wygodnie usiąść na widowni i zobaczyć spektakl przygotowany przez artystów naszej zabrzańskiej sceny. Teatr Nowy zaprasza14, 20 i 21 lutego o godzinie 18.00 na znakomitą farsę w reż. Marcina Sławińskiego – “Okno na parlament”.

Jak przekonują artyści, to wspaniała okazja, żeby odnowić swoje uczucie do zabrzańskiego teatru po tak długiej rozłące lub zakochać się w nim na nowo po remoncie, który właśnie dobiega końca. Przed spektaklem warto wybrać się na spacer wokół teatru, gdzie efekty prac firm budowlanych widać najbardziej.

„Okno na parlament” to lekka i niezwykle zabawna komedia pomyłek i fałszywych tożsamości, w której precyzyjnie skonstruowana intryga i brawurowe tempo akcji, ani na chwilę nie dają widzowi odetchnąć.

Na scenie zobaczymy: Jolantę Niestrój-Malisz, Joannę Romaniak, Dorotę Rusek-Binowską, Renatę Spinek, Grzegorza Cinkowskiego, Andrzeja Kroczyńskiego, Roberta Lubawego, Jakuba Piwowarczyka, Mariana Wiśniewskiego oraz Zbigniewa Stryja.

Bilety można kupić przez internet lub zarezerwować telefonicznie: 609 621 460 albo 723 331 007.

Kasa teatru pracuje w poniedziałki w godz. 8.00-16.00, wtorek – piątek w godz. 8.00-18.00*, sobota – niedziela w godz. 15.00-18.00*. /*lub do rozpoczęcia spektaklu

Wszyscy widzowie, którzy zarezerwują bilety na “Okno na parlament” lub zakupią je online, a nie wypełnili jeszcze obowiązkowego oświadczenia na potrzeby sanepidu, proszeni są o wydrukowanie go i wypełnienie w domu (do pobrania TUTAJ) lub przybycie 30 minut przed spektaklem.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również