Wiadomości z Zabrza

Szpital Miejski szuka lekarzy specjalistów

  • Dodano: 2019-08-20 06:30, aktualizacja: 2019-08-20 06:38

Braki kadrowe w Szpitalu Miejskim w Zabrzu. Dyrekcja placówki stworzyła oferty pracy dla lekarzy specjalistów. Poszukiwani m.in. pediatrzy, specjaliści medycyny rodzinnej i ratunkowej.

Szpital Miejski w Zabrzu stara się uzupełnić braki wśród kadry lekarskiej. By zapewnić ciągłość opieki zdrowotnej dyrekcja dąży do skompletowania pracowników na oddziałach szpitalnych i w opiece ambulatoryjnej. Rozpisano kilka ofert pracy. Aktualnie dyrekcja szuka m.in.

  • lekarzy specjalistów z dziedziny chorób wewnętrznych,
  • lekarzy specjalistów z dziedziny pediatrii,
  • lekarzy specjalistów medycyny rodzinnej,
  • lekarzy specjalistów medycyny ratunkowej.

Wszelkich informacji związanych z ogłoszeniem udziela Dział Kadr pod numerem tel. 32/277 61 20.

Zapewniamy umowę kontraktową na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych, w tym w ramach dyżurów lekarskich w Nocnej i Świątecznej Opiece Medycznej, Szpitalnym Oddziale Ratunkowym i pracę w dynamicznie rozwijającym się szpitalu o ugruntowanej pozycji na rynku – deklaruje dyrekcja Szpitala Miejskiego w Zabrzu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres kadry@szpitalzabrze.pl z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji oraz kolejnych rekrutacji prowadzonych przez Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa unijnego oraz polskiego w zakresie ochrony danych osobowych.
Zostałam/em poinformowany, że Administratorem Danych Osobowych jest Szpital Miejski Sp. z o.o. w Zabrzu, przy ul. Zamkowej 4, 41-803 Zabrze. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych wymienionych w niniejszym ogłoszeniu jest dobrowolne i niezbędne do procesu rekrutacji. Podanie dodatkowych danych i informacji, wykraczających poza zakres niniejszego ogłoszenia, nie jest wymagane".

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Zofia

    Dopóki lekarze tuż po ukpńczeniu studiów będą wyjeżdżac za granicę bez zwrotu kosztów bezpłatnego wykształcenia lub odpracowania w Polsce, to ciągle będzie brakować lekarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.