Wiadomości z Zabrza

Szpital Miejski szuka lekarzy specjalistów

  • Dodano: 2019-08-20 06:30, aktualizacja: 2019-08-20 06:38

Braki kadrowe w Szpitalu Miejskim w Zabrzu. Dyrekcja placówki stworzyła oferty pracy dla lekarzy specjalistów. Poszukiwani m.in. pediatrzy, specjaliści medycyny rodzinnej i ratunkowej.

Szpital Miejski w Zabrzu stara się uzupełnić braki wśród kadry lekarskiej. By zapewnić ciągłość opieki zdrowotnej dyrekcja dąży do skompletowania pracowników na oddziałach szpitalnych i w opiece ambulatoryjnej. Rozpisano kilka ofert pracy. Aktualnie dyrekcja szuka m.in.

  • lekarzy specjalistów z dziedziny chorób wewnętrznych,
  • lekarzy specjalistów z dziedziny pediatrii,
  • lekarzy specjalistów medycyny rodzinnej,
  • lekarzy specjalistów medycyny ratunkowej.

Wszelkich informacji związanych z ogłoszeniem udziela Dział Kadr pod numerem tel. 32/277 61 20.

Zapewniamy umowę kontraktową na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych, w tym w ramach dyżurów lekarskich w Nocnej i Świątecznej Opiece Medycznej, Szpitalnym Oddziale Ratunkowym i pracę w dynamicznie rozwijającym się szpitalu o ugruntowanej pozycji na rynku – deklaruje dyrekcja Szpitala Miejskiego w Zabrzu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres kadry@szpitalzabrze.pl z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji oraz kolejnych rekrutacji prowadzonych przez Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa unijnego oraz polskiego w zakresie ochrony danych osobowych.
Zostałam/em poinformowany, że Administratorem Danych Osobowych jest Szpital Miejski Sp. z o.o. w Zabrzu, przy ul. Zamkowej 4, 41-803 Zabrze. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych wymienionych w niniejszym ogłoszeniu jest dobrowolne i niezbędne do procesu rekrutacji. Podanie dodatkowych danych i informacji, wykraczających poza zakres niniejszego ogłoszenia, nie jest wymagane".

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Zofia

    Dopóki lekarze tuż po ukpńczeniu studiów będą wyjeżdżac za granicę bez zwrotu kosztów bezpłatnego wykształcenia lub odpracowania w Polsce, to ciągle będzie brakować lekarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.