Wiadomości z Zabrza

Sylwester 2022/2023. Czy w sylwestrową noc będziemy bawić się przed Domem Muzyki i Tańca?

  • Dodano: 2022-12-14 13:00

Za pół miesiąca będziemy świętować nadejście Nowego Roku, a co za tym idzie, duża część z nas planuje wyjście na zabawę sylwestrową. Czy w Zabrzu odbędzie się tradycyjny miejski sylwester?

Co z imprezą sylwestrową pod Domem Muzyki i Tańca?

Bezpłatna impreza sylwestrowa przed Domem Muzyki i Tańca była tradycją dla wielu zabrzan. Była to okazja do posłuchania muzyki na żywo i wspólnej zabawy z innymi mieszkańcami naszego miasta w sylwestrową noc. Świętując nadejście 2022 roku, bawiliśmy się w rytm muzyki granej przez zespół "Żuki", a równo o północy noworocznej życzenia mieszkańcom naszego miasta złożyła prezydent Zabrza, Małgorzata Mańka-Szulik.

Niestety, mamy złą wiadomość, dla osób, które właśnie tak planowały spędzić nadchodzącego Sylwestra 2022/2023. W tym roku plenerowa impreza sylwestrowa przed Domem Muzyki i Tańca się nie odbędzie.

– W odpowiedzi na Państwa zapytanie uprzejmie informuję, iż 31.12.2022 r. nie jest planowana impreza sylwestrowa przed Domem Muzyki i Tańca – poinformował nas Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu.

Na ten moment brak informacji o innej bezpłatnej imprezie sylwestrowej w Zabrzu. Alternatywą pozostają płatne imprezy zaplanowane w naszym mieście na ten dzień lub dojazd do innego miasta.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Zabrzanin

    A czego się spodziewać po szulikowej

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również