Wiadomości z Zabrza

Stadion w Zabrzu w budowie, a już przyciąga inwestorów

  • Dodano: 2012-06-22 09:00, aktualizacja: 2012-07-18 13:35

26 czerwca o godz. 10.00 na Stadionie im. Ernesta Pohla w Zabrzu odbędzie się konferencja prasowa nt. terenów inwestycyjnych wokół stadionu. Zostanie także przekazana informacja o postępie prac budowlanych na Stadioniew Zabrzu.

 
Obecnie w Polsce powstaje kilkadziesiąt dużych obiektów sportowych i stadionów. Jak wykorzystać szansę, którą dają nam inwestycje w nowoczesną infrastrukturę sportową? Czy stadion i jego otoczenie mogą stać się wizytówką miasta, która będzie przynosiła zyski? Jak będzie wyglądać przyszłość Zabrza w trzecim wymiarze? Spotkanie będzie okazją do zapoznania się z kompleksową ofertą inwestycyjną terenów wokół Stadionu przygotowaną dla przedstawicieli biznesu. Dzięki pozyskaniu nowych inwestorów Stadion wraz z otoczeniem może już wkrótce stać się wizytówką nowoczesnego, rozwijającego się Zabrza. Podczas konferencji będzie można zobaczyć projekcję filmu zrealizowanego w technologii 3D,w którym zaprezentujemy Państwu nowoczesną wizję rozwoju terenów inwestycyjnych znajdujących się w sąsiedztwie zabrzańskiego Stadionu.
 
W spotkaniu wezmą udział władze Miasta, prezes spółki Stadion w Zabrzu, główny projektant Stadionu oraz eksperci zajmujący się problematyką inwestycji. Serdecznie zapraszamy.
 
 

Komentarze (2)    dodaj »

  • hromani

    Polecam pamięci przyległe dziurawe drogi.

  • BISKUPICE

    sporo poczekamy bo po budowie osiedla na piotra skargi i dts do dzis droga piotra skargi wyglada jak najgorsza w województwie slaskim!!!!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również