Wiadomości z Zabrza

Spotkanie z mieszkańcami w dzielnicy Grzybowice

  • Dodano: 2023-03-24 09:15

Wczoraj w Dzielnicowym Ośrodku Kultury w Grzybowicach, odbyło się spotkanie prezydent Zabrza Małgorzaty Mańki-Szulik z Radą Dzielnicy oraz mieszkańcami. Poświęcone było realizowanym aktualnie w dzielnicy inwestycjom, a także kolejnym planowanym w najbliższej przyszłości działaniom.

Geopark był jednym z głównych tematów spotkania

Geopark, który powstaje na terenie zrewitalizowanego przez Miasto byłego wyrobiska gliny, był jednym z głównych tematów spotkania z mieszkańcami oraz Radą Dzielnicy Grzybowice. Podsumowano też wiele innych inwestycji – jak, chociażby termomodernizację obiektu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 8 czy szeroko zakrojoną budowę dróg lokalnych. Rozmawiano też o dalszym rozwoju Grzybowic.

– Cieszę się, że wspólnie z mieszkańcami mogliśmy odnieść się do zrealizowanych zadań i inwestycji w dzielnicy. Uwagi i spostrzeżenia uczestników spotkania będą cennym wkładem przy planowaniu kolejnych działań w Zabrzu – podsumowuje prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik. – Warto też dodać, że konsekwentna i dobra współpraca z Radą Dzielnicy przynosi wymierne efekty dla lokalnej społeczności.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również