Wiadomości z Zabrza

Śląskie Rancho na sprzedaż!

  • Dodano: 2021-02-24 12:45, aktualizacja: 2021-02-25 10:57

W jednym z serwisów internetowych pojawiło się ogłoszenie z wystawionym na sprzedaż Śląskim Ranchem. Jest to miejsce w którym kiedyś odbywały się liczne imprezy, koncerty i miejski cykl koncertów „Muzyczne Lato”.

Śląskie Rancho na ul. Webera w Zabrzu było miejscem, które na pewno znał każdy mieszkaniec Zabrza. Odbywały się tam liczne imprezy i koncerty w ramach „Muzycznego Lata”, na które przychodziły tłumy. Było to miejsce w którym można było bawić się na świeżym powietrzu. 

Historia Śląskiego Rancha

Nazwa Śląskie Rancho funkcjonowała do czasu, aż zakończyli działalność w 2018 roku, aby znów powrócić pod nieco zmienioną nazwą jako Zabrzańskie Rancho w 2019 roku. Niestety, niedługo później miejsce to znów zostało zamknięte. Od pewnego czasu rancho stało puste, a niedawno pojawiło się ogłoszenie z ofertą sprzedaży.

Ile kosztuje Śląskie Rancho?

Rancho wystawione jest za 13 milionów. Cała jego powierzchnia to 3ha 27a 09m2. Składa się z 7 działek. Znajdują się tam Pub, restauracja, taras, wiata koncertowa, wybrukowany parking i lodowisko. 

„Obiekt przez długie lata był atrakcją mieszkańców Zabrza i okolic, w którym organizowano imprezy, koncerty oraz karaoke. Miejsce to odwiedzane było w celu odpoczynku, słuchania muzyki, zjedzenia dobrego posiłku w restauracji, napicia się czegoś ze znajomymi w Pubie, a także odwiedzin z dziećmi gdzie mogły się świetnie bawić. Zimą atrakcją tego miejsca stało się lodowisko” – informują w ogłoszeniu o sprzedaży.


Źródło: Wioletta Baborska

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.