Wiadomości z Zabrza

Rodziny rywalizowały w grze terenowej "Zabrzańskie Diamenty"

  • Dodano: 2022-10-25 07:15, aktualizacja: 2022-10-25 08:01

W ubiegłą sobotę Centrum Rozwoju Rodziny zaprosiło zabrzan do udziału w grze miejskiej, dzięki której można było lepiej poznać swoją małą ojczyznę. Ostatecznie w grze „Zabrzańskie Diamenty” wystartowało 30 drużyn. W trasę po mieście wyruszyły w samo południe. Odwiedzili m.in. pomnik prof. Z. Religii, Zandkę, Wieżę Ciśnień, aby dotrzeć na finał do Strefy Carnall, a dokładnie do Łaźni Łańcuszkowej.

Finał gry miejskiej "Zabrzańskie Diamenty"

Finał imprezy odbył się w Łaźni Łańcuszkowej Sztolni Królowa Luiza, gdzie na uczestników czekał poczęstunek oraz losowanie nagród. Można tu było również, już na luzie, bez współzawodnictwa, zagrać w interaktywną grę Kahoot, która ugruntowywała wiedzę o Zabrzu zdobytą w trakcie rajdu.

Następnie uczestnicy w drodze losowania otrzymali nagrody za udział w „Zabrzańskich Diamentach”. Po wręczeniu upominków na najmłodszych czekało Laboratorium doktora Łodygi z efektownymi eksperymentami, dmuchany zamek oraz zabawy i animacje przeprowadzone przez Studio Maciej. Dla dorosłych natomiast przygotowany został słodki poczęstunek.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również