Wiadomości z Zabrza

Regionalny Konkurs Piosenek Bożonarodzeniowych w języku angielskim

  • Dodano: 2022-11-22 07:45, aktualizacja: 2022-11-22 07:53

Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu zaprasza do udziału w czwartej edycji Regionalnego Konkursu Piosenek Bożonarodzeniowych w języku angielskim pod hasłem „Kolędowanie z Szekspirem” Christmas Songs and Carols 2022. Konkurs objęty jest patronatem Prezydenta Miasta Zabrze Małgorzaty Mańki-Szulik.

Christmas Songs and Carols 2022

W Konkursie mogą brać udział soliści oraz zespoły 2-5-osobowe złożone z uczniów przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych w podziale na trzy kategorie wiekowe: 

  • Przedszkole oraz uczniowie klas I-III
  • Uczniowie klas IV-VIII
  • Uczniowie szkół ponadpodstawowych

Każde przedszkole lub szkoła zgłasza do konkursu maksymalnie dwóch reprezentantów  (w tym: 2 solistów, 2 zespoły wokalne lub solistę i zespół). Uczestnicy Konkursu przygotowują 1 utwór o tematyce bożonarodzeniowej – w języku angielskim.

Termin składania zgłoszeń: do 21 grudnia 2022 r. Zgłoszenia wraz ze zgodami należy przesyłać na adres: konkurs@miedzynarodowaszkola.eu.

Regulamin i karta zgłoszeniowa - TUT.AJ

Przesłuchania odbędą się we wtorek 10 stycznia 2023 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu, ul. 3 Maja 91a. O godzinie przesłuchań uczestnicy zostaną poinformowani mailowo lub telefonicznie. 

Organizatorzy: Międzynarodowe Szkoły w Zabrzu, Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu, Fundacja Rozwoju Edukacji Międzynarodowej

Regionalny Konkurs Piosenek Bożonarodzeniowych w języku angielskim

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również