Wiadomości z Zabrza

Rada Miasta udzieliła Prezydent absolutorium i wotum zaufania

  • Dodano: 2021-06-22 08:30, aktualizacja: 2021-06-22 08:25

Dzisiaj w sali sesyjnej zabrzańskiego Ratusza odbyła się XXXIV sesja Rady Miasta Zabrze. Radnym przedłożono dwanaście projektów uchwał, w tym w sprawie rozpatrzenia i zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Miasta Zabrze za 2020 r. oraz udzielenia Prezydentowi Miasta Zabrze absolutorium  za 2020 r.

Podczas sesji prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik zaprezentowała raport oraz sprawozdanie z wykonania budżetu miasta za 2020 r.

W wyniku obrad Rada Miasta Zabrze udzieliła prezydent wotum zaufania i absolutorium za miniony rok.

– W trakcie dzisiejszej sesji Rady Miasta Zabrze radni po raz kolejny udzielili mi wotum zaufania oraz absolutorium za wykonanie budżetu za 2020 rok, co biorąc pod uwagę bezprecedensowy i trudny okres pandemii cieszy mnie szczególnie – komentuje Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza. – To powód do radości nie tylko dla mnie, ale także dla pracowników urzędu, miejskich jednostek i spółek, społeczników oraz mieszkańców zaangażowanych w rozwój naszego miasta. Dziękuję wszystkim, którzy biorą na siebie współodpowiedzialność za nasze miast oraz aktywnie uczestniczą w procesie poprawy jakości życia w Zabrzu. Mamy ambitne plany i marzenia na przyszłość, dlatego skutecznie kontynuujemy naszą codzienną pracę, do której zapraszamy wszystkich chętnych – dodaje prezydent.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Jola

    Nic dziwnego skoro siedzą u niej w kieszeni

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również