Wiadomości z Zabrza

Przywiązał psa do słupa przed schroniskiem i uciekł. Zobacz nagranie z monitoringu

  • Dodano: 2024-01-09 17:30

Około godziny 5.00 rano mężczyzna przywiązał psa do znaku drogowego i odszedł. To porzucenie mogło skończyć się tragicznie. Schronisko udostępniło nagranie z monitoringu.

Schronisko Psitulmnie w Zabrzu

Na nagraniu widać jak mężczyzna przywiązuje psa do znaku drogowego przed wejściem do schroniska Psitulmnie w Zabrzu i odchodzi z miejsca zdarzenia. Zdezorientowana suczka po chwili przegryzła smycz i w panice zaczęła szukać swojego właściciela, biegając po jezdni i torowisku. Mimo wielkiego przerażenia po niespełna godzinie pracownikom udało się złapać i zabezpieczyć suczkę.

– Dzisiaj 5 rano pod naszym schroniskiem. Najgorsze, że chwilę później suczka w panice przegryzła swoją smycz, zaczęła biegać tam i z powrotem m.in. po ruchu i torowisku, z ledwością i cudem udało się uzyskać przewagę. – czytamy na portalu społecznościowym schroniska Psitulmnie

@schronisko_psitul_mnie
 

Dzisiaj 5 rano pod naszym schroniskiem ???? Najgorsze, że chwilę później suczka w panice przegryzła swoją smycz, zaczęła biegać tam i z powrotem m.in. po jezdni i torowisku, z ledwością i cudem udało się ją złapać ????

ąŹ Love Is Gone - FrsEnder

Komentarze (1)    dodaj »

  • Zabrzański obywatel

    No jak by się udało go złapać ( właściciela ) to może też by trzeba do słupa przywiązać , niech stoi .

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również