Wiadomości z Zabrza

Przyłącz się do pomocy i zostań wolontariuszem w zabrzańskim schronisku "Psitulmnie”

  • Dodano: 2023-11-03 14:15

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "Psitul mnie" ogłosiło kolejny nabór wolontariuszy, zapraszając osoby z wolnym czasem i sercem dla zwierząt do dołączenia do zespołu.

– Kochani, mamy przyjemność zaprosić Was na kolejny nabór na nowych wolontariuszy! Jeśli chcecie pomóc naszym podopiecznym, macie czas i serce dla zwierzaków to czekamy na Was – czytamy w komunikacie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Psitulmnie”.

Kto może zostać wolontariuszem?

Wolontariuszem może zostać każda osoba, która ukończyła 14 lat, jest dyspozycyjna i chce się zaangażować w pomoc bezdomnym zwierzakom. W przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego.

Jak zostać wolontariuszem?

Osoby zainteresowane udziałem w naborze na wolontariuszy proszone są o przesłanie wiadomości na adres e-mailowy: zwierzak@psitulmnie.pl z tytułem "nabór dla wolontariuszy 18-19.11.2023". Pracownicy schroniska w wiadomości zwrotnej odeślą ankietę, którą należy jak najszybciej wypełnić i odesłać. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, decydująca będzie kolejność otrzymania wypełnionych ankiet. Termin składania zgłoszeń mija 10 listopada 2023 roku.

Potwierdzenie zakwalifikowania się do udziału w naborze zostanie przesłane wyłącznie wybranym kandydatom. Nabór odbędzie się w dniach 18 i 19 listopada br. Kandydaci na wolontariuszy powinni zarezerwować sobie oba te dni. 

Wszelkie pytania dotyczące naboru należy wysyłać do schroniska poprzez wiadomość e-mail.


Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Psitulmnie” prowadzone jest przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce - Oddział w Zabrzu. Znajduje się w Zabrzu w dzielnicy Biskupice przy ul. Bytomskiej 150.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również