Wiadomości z Zabrza

Przy ul. Damrota 1 otwarty zostanie ósmy sklep sieci Lidl w Zabrzu

  • Dodano: 2018-12-12 11:45, aktualizacja: 2018-12-13 09:05

Już 13 grudnia o godzinie 7:00 przy ul. Damrota 1 otwarty zostanie ósmy sklep sieci Lidl w Zabrzu. Z okazji otwarcia na klientów czekać będzie specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach.

Nowy sklep sieci Lidl w Zabrzu ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1100 m2. W obiekcie zostało zatrudnionych ok. 26 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 19:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z ponad 70 miejsc parkingowych.

Osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dzień otwarcia, będą mogły skorzystać ze strefy świątecznej. Ponadto przygotowano dodatkowe atrakcje dla najmłodszych. W okresie od czwartku 13 grudnia do niedzieli 23 grudnia wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z Pieca” – pyszne, aromatyczne pieczywo, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów, jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

W myśl hasła „Więcej na radość z życia” produkty oferujemy w atrakcyjnych, niskich cenach, podkreślając tym samym, jak pełniej cieszyć się życiem każdego dnia dzięki oszczędności czasu oraz pieniędzy. Kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Zabrzu – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Communications Manager Lidl Polska.

W sklepie Lidl w Zabrzu znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje około 10.500 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 630.

Przy ul. Damrota 1 otwarty zostanie ósmy sklep sieci Lidl w Zabrzu


Źródło: Redakcja

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • ja

    a pewnie, mało ich w mieście

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.