Wiadomości z Zabrza

Przy ul. Damrota 1 otwarty zostanie ósmy sklep sieci Lidl w Zabrzu

  • Dodano: 2018-12-12 11:45, aktualizacja: 2018-12-13 09:05

Już 13 grudnia o godzinie 7:00 przy ul. Damrota 1 otwarty zostanie ósmy sklep sieci Lidl w Zabrzu. Z okazji otwarcia na klientów czekać będzie specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach.

Nowy sklep sieci Lidl w Zabrzu ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1100 m2. W obiekcie zostało zatrudnionych ok. 26 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 19:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z ponad 70 miejsc parkingowych.

Osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dzień otwarcia, będą mogły skorzystać ze strefy świątecznej. Ponadto przygotowano dodatkowe atrakcje dla najmłodszych. W okresie od czwartku 13 grudnia do niedzieli 23 grudnia wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z Pieca” – pyszne, aromatyczne pieczywo, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów, jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

W myśl hasła „Więcej na radość z życia” produkty oferujemy w atrakcyjnych, niskich cenach, podkreślając tym samym, jak pełniej cieszyć się życiem każdego dnia dzięki oszczędności czasu oraz pieniędzy. Kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Zabrzu – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Communications Manager Lidl Polska.

W sklepie Lidl w Zabrzu znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje około 10.500 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 630.

Przy ul. Damrota 1 otwarty zostanie ósmy sklep sieci Lidl w Zabrzu


Źródło: Redakcja

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • ja

    a pewnie, mało ich w mieście

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.