Wiadomości z Zabrza

Przemoc domowa z nożem w ręku

  • Dodano: 2009-03-05 10:43
U wielu matek, których dzieci stają się agresywne stosując przemoc domową pojawia się dylemat: co robić ? Często pojawiająca się próba zapomnienia ugruntowuje pozycję agresora, która z upływem czasu przeradza się w koszmar ukryty w czterech ścianach. Dla mieszkanki ulicy Baczyńskiego w Zabrzu ukrywanie sytuacji domowej mogło zakończyć się tragicznie.


W środę policjanci z Komisariatu V w wyniku podjętej interwencji domowej dokonali zatrzymania 37-letniego mężczyzny. W godzinach przedpołudniowych przyszedł on do mieszkania swych rodziców i będąc pod wpływem alkoholu wywołał awanturę. Wulgarny, potęgujący agresję, aż w końcu sięgający po nóż kuchenny mężczyzna zażądał od matki pieniędzy.


Wymachiwanie nożem przed twarzą kobiety zostało połączone z groźbami dokonania zabójstwa. Kto wie jak zakończyłoby się to zdarzenie, gdyby nie pomoc męża ofiary przestępstwa. W chwilę po zawiadomieniu policji o rodzinnej tragedii mężczyzna został zatrzymany. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W dniu dzisiejszym sprawca zostanie przesłuchany. O jego dalszym losie zadecyduje zabrzańska Prokuratura.


Źródło: www.zabrze.slaska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.