Wiadomości z Zabrza

Przekroczył dozwoloną prędkość o 58 km/h. Stracił prawo jazdy na 3 miesiące

  • Dodano: 2020-04-10 11:00

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu przypominają, że pomimo istniejącego zagrożenia epidemią koronawirusa nadal dbają o bezpieczeństwo na drogach, kontrolują prędkość i stosują środki prawne za łamanie przepisów ruchu drogowego.

Przekonał się o tym kierowca renault, który dziś rano stracił prawo jazdy na 3 miesiące za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym.


Mniejszy ruch na drogach to dla niektórych kierowców pretekst do mocniejszego wciśnięcia gazu. Stan zagrożenie epidemia Covid-19 nie będzie nigdy usprawiedliwieniem dla takich zachowań. W czwartek rano zabrzańscy policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli renault, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 58 km/h w terenie zabudowanym jadąc ulicą Goduli. Mieszkaniec Zabrza otrzymał mandat, jego konto zasiliły punkty karne, a dodatkowo stracił też prawo jazdy na 3 miesiące. Funkcjonariusze po raz kolejny apelują o rozsądek na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

ZOBACZ NAGRANIE

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • SirS

    Ale sobie upodobali tą bezludną drogę, minimalny ruch, zero skrzyżowań, zero przejść dla pieszych, prosta droga, daleka widoczność... Wielkie stwarzanie zagrożenia...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.