Wiadomości z Zabrza

Przejęli nielegalne automaty do gier hazardowych i blisko 15 tysięcy złotych w gotówce!

  • Dodano: 2024-01-25 08:15, aktualizacja: 2024-01-25 08:41

Zabrzańscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą, zabezpieczyli kolejne automaty do nielegalnych gier losowych. Przeprowadzona akcja zakończyła się przejęciem 6 maszyn oraz zabezpieczeniem gotówki w kwocie blisko 15 tysięcy złotych. Za naruszenie przepisów ustawy karno - skarbowej grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

Nielegalne automaty do gier hazardowych zabezpieczone

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zabrzańskiej komendy uzyskali informację, że w lokalu przy ulicy Wolności zainstalowano automaty do nielegalnych gier hazardowych. We wtorek rano wkroczyli do lokalu w centrum miasta, gdzie podejrzewano, że znajdują się nielegalne automaty. W związku z naruszeniem przepisów o grach losowych mundurowi zabezpieczyli urządzenia, na których były urządzane nielegalne gry hazardowe wbrew obowiązującym przepisom.

W trakcie czynności na  miejscu zabezpieczone tez gotówkę w kwocie 15 tys. złotych. Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna.

Przejęli nielegalne automaty do gier hazardowych i blisko 15 tysięcy złotych w gotówce!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również