Wiadomości z Zabrza

Przedsiębiorca z Zabrza ufundował i zamontował ogrzewanie potrzebującej rodzinie

  • Dodano: 2021-12-21 14:00, aktualizacja: 2021-12-22 00:49

Potrzebująca rodzina z Zabrza dostała niesamowity prezent przedświąteczny. Przedsiębiorca z Zabrza zamontował w ich mieszkaniu system centralnego ogrzewania i to na własny koszt. Wszystko w ramach akcji "Poczuj Ciepło Świąteczne".

Bogusław Boczek pomógł kolejnej rodzinie z Zabrza 

Młoda rodzina z dwójką dzieci z Zabrza będzie mieć ciepło na święta. Bogusław Boczek wraz ze współpracownikami z firmy BG System zaprojektował i zamontował potrzebującej rodzinie nowy system centralnego ogrzewania, a wszystko na własny koszt. Potrzebująca rodzina została wytypowana przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

– "Dobro się mnoży, kiedy się je dzieli", słowa te potwierdza Pan Bogusław Boczek, który zrealizował akcję "Poczuj Ciepło Świąteczne" – przekazuje Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza, po czym dziękuje panu Bogusławowi i dodaje: – Swoją postawą daliście Państwo piękny przykład niesienia bezinteresownej pomocy ludziom znajdującym się w potrzebie.

Prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik objęła honorowy patronat nad akcją.

Akcja "Poczuj Ciepło Świąteczne"

To już nie pierwszy raz kiedy Bogusław Boczek działał na rzecz potrzebujących. W 2020 roku odbyła się pierwsza edycja akcji "Poczuj Ciepło Świąteczne”, w ramach której rodzina składająca się z dziadków i wnuków dostała prezent w postaci nowego ogrzewania.

– Dla nas tworzenie tego projektu to sama przyjemność. Cieszymy się, że kolejny rok z rzędu mogliśmy zorganizować projekt i zrobić swoją własną wersję szlachetnej paczki – przekazuje firma BG System poprzez media społecznościowe.

Bogusław Boczek jest współwłaścicielem firmy BG System, która powstała w 1999 r. Zajmuje się między innymi kompleksowym montażem instalacji centralnego ogrzewania, instalacji wodno-kanalizacyjnej i OZE.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Krzysztof

    Wszystko fajnie,wielki szacunek dla Pana Bogusława i super ,że są na tym świecie jeszcze ludzie z serduchem,tylko co tam robi te babsko??czym ona się tam przysłużyła??Dno i metr mułu.

  • Rudzianka

    Wspanialy gest

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również