Wiadomości z Zabrza

Przedsiębiorca z Zabrza ufundował i zamontował ogrzewanie potrzebującej rodzinie

  • Dodano: 2021-12-21 14:00, aktualizacja: 2021-12-22 00:49

Potrzebująca rodzina z Zabrza dostała niesamowity prezent przedświąteczny. Przedsiębiorca z Zabrza zamontował w ich mieszkaniu system centralnego ogrzewania i to na własny koszt. Wszystko w ramach akcji "Poczuj Ciepło Świąteczne".

Bogusław Boczek pomógł kolejnej rodzinie z Zabrza 

Młoda rodzina z dwójką dzieci z Zabrza będzie mieć ciepło na święta. Bogusław Boczek wraz ze współpracownikami z firmy BG System zaprojektował i zamontował potrzebującej rodzinie nowy system centralnego ogrzewania, a wszystko na własny koszt. Potrzebująca rodzina została wytypowana przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

– "Dobro się mnoży, kiedy się je dzieli", słowa te potwierdza Pan Bogusław Boczek, który zrealizował akcję "Poczuj Ciepło Świąteczne" – przekazuje Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza, po czym dziękuje panu Bogusławowi i dodaje: – Swoją postawą daliście Państwo piękny przykład niesienia bezinteresownej pomocy ludziom znajdującym się w potrzebie.

Prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik objęła honorowy patronat nad akcją.

Akcja "Poczuj Ciepło Świąteczne"

To już nie pierwszy raz kiedy Bogusław Boczek działał na rzecz potrzebujących. W 2020 roku odbyła się pierwsza edycja akcji "Poczuj Ciepło Świąteczne”, w ramach której rodzina składająca się z dziadków i wnuków dostała prezent w postaci nowego ogrzewania.

– Dla nas tworzenie tego projektu to sama przyjemność. Cieszymy się, że kolejny rok z rzędu mogliśmy zorganizować projekt i zrobić swoją własną wersję szlachetnej paczki – przekazuje firma BG System poprzez media społecznościowe.

Bogusław Boczek jest współwłaścicielem firmy BG System, która powstała w 1999 r. Zajmuje się między innymi kompleksowym montażem instalacji centralnego ogrzewania, instalacji wodno-kanalizacyjnej i OZE.

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj »

  • Krzysztof

    Wszystko fajnie,wielki szacunek dla Pana Bogusława i super ,że są na tym świecie jeszcze ludzie z serduchem,tylko co tam robi te babsko??czym ona się tam przysłużyła??Dno i metr mułu.

  • Rudzianka

    Wspanialy gest

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.