Wiadomości z Zabrza

Przed nami VIII Piknik w Rytmie Firmy

  • Dodano: 2020-09-04 08:00, aktualizacja: 2020-09-03 23:31

4 września, w godzinach 14.00-20.00, Miasto Zabrze zaprasza na VIII edycję Pikniku w Rytmie Firmy. Impreza odbędzie się w Zabrzu przy ul. Folwark Wesoła przy Pomniku na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Wyjątkowa promocja lokalnych przedsiębiorstw

Piknik w Rytmie Firmy jest imprezą wystawienniczo-handlową organizowaną przez Miasto Zabrze, skierowaną do przedsiębiorców reprezentujących różne branże. Celem Pikniku jest m.in.: promocja lokalnych producentów i ich produktów, poznanie i nawiązanie współpracy z nowymi partnerami handlowymi, prezentacja oferty przedsiębiorców z branży sportowej i gastronomicznej oraz integracja przedsiębiorców z mieszkańcami miasta.

Przedsiębiorcy uczestniczący w Pikniku zapoznają się z ekspozycją towarów i usług branży sportowej, poznają smaki kuchni zabrzańskich restauratorów

Odwiedzający mają okazję do zapoznania się z ofertą: szkół tańca, klubów sportowych, dietetyków i trenerów personalnych, branży motoryzacyjnej i innych branż oraz salonów oferujących zabiegi zdrowotne.

W tym roku po raz kolejny uczestnicy będą się bawić do muzyki granej przez Radio Silesia. W programie Pikniku znajdzie się wiele atrakcji, w tym m.in.: gra miejska, konkursy z nagrodami, bezpłatne dmuchańce dla najmłodszych i wiele innych.

Przed nami VIII Piknik w Rytmie Firmy

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.