Wiadomości z Zabrza

Przed nami Holi Święto Kolorów! W Zabrzu znowu zrobi się wyjątkowo barwnie

  • Dodano: 2024-06-04 08:45, aktualizacja: 2024-06-04 08:50

Już wkrótce po raz kolejny będziemy mogli beztrosko obsypać się kolorowymi proszkami Holi! Wielkimi krokami zbliża się wydarzenie, na które od dawna czeka wielu mieszkańców naszego miasta. Do Zabrza zawita Holi Święto Kolorów!

Holi Święto Kolorów 2024 w Zabrzu

W sobotę 8 czerwca o godzinie 15:00 na terenie Promenady Zewnętrznej Areny Zabrze przy ul. Roosevelta 81 odbędzie się Holi Święto Kolorów. Jest to wydarzenie, w którym udział może wziąć każdy mieszkaniec naszego miasta, niezależnie od wieku czy płci!

– Sezon 2024 przyniesie wiele niespodzianek, ale jedną z nich jest już pewna - nasze Holi Święto Kolorów będzie jeszcze większe i barwniejsze niż kiedykolwiek wcześniej! – przekazuje organizator wydarzenia.

Podczas Holi Święta Kolorów liczy się tylko dobra zabawa i chociaż większość z nas wie, czym są proszki Holi i jak wygląda tego typu wydarzenie, przypominamy, o co w tym wszystkim chodzi.

Czym są Święto Kolorów i proszki Holi?

Podczas zabawy tysiące osób gromadzą się na otwartym terenie, aby wspólnie wyrzucić w powietrze kolorowe proszki Holi. Wytwarza się wtedy barwna, spektakularnie prezentująca się chmura, a ciała i ubrania uczestników nabierają pięknych kolorów! Osoby dbające o środowisko, zdrowie czy stan ubrań uspokajamy, ten barwny puder jest bezpieczny dla zdrowia oraz środowiska. W zabawie mogą wziąć udział nawet osoby ze skłonnościami do alergii, ponieważ nie wykazuje on potencjału alergizującego. Ponadto Kolory Holi bardzo łatwo zmywają się zarówno ze skóry, jak i z ubrań!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. W dniu zabawy uczestnicy będą mogli zakupić proszki Holi, które organizator udostępni aż w 9 różnych kolorach. W dbałości o bezpieczeństwo bawiących się osób zabronione jest wnoszenie na teren imprezy własnych kolorowych proszków.

Dodatkowe atrakcje podczas kolorowej imprezy

Oprócz najistotniejszej atrakcji – proszków Holi, uczestnicy mogą spodziewać się także kolorowej fali wyrzutów, kolorowej waty cukrowej, występów DJ-ów oraz foodtrucków.


Jeśli nie uda Wam się wziąć udziału w wydarzeniu organizowanym w naszym mieście, sprawdźcie gdzie i kiedy możecie obsypać się kolorowymi proszkami Holi w położonych nieopodal miastach:

Przed nami Holi Święto Kolorów! W Zabrzu znowu zrobi się wyjątkowo barwnie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również