Wiadomości z Zabrza

Potrącił 72-latkę wjeżdżając na parking

  • Dodano: 2021-03-11 09:00

Zabrzańscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w środę w rejonie sklepu przy ul. Szczęść Boże 6. Jak wstępnie ustalono 72-latka, idąc chodnikiem, została potrącona przez samochód zjeżdżający na parking sklepu. W wyniku zdarzenia poszkodowana z podejrzeniem złamania nogi oraz ogólnymi potłuczeniami trafiła do szpitala. Czynności w sprawie trwają.

W środę o godzinie 15.49 zabrzańscy policjanci otrzymali informację o potrąceniu kobiety w rejonie ul. Szczęść Boże 6. Na miejscu mundurowi ustalili, że 72-letnia mieszkanka Zabrza została potrącona idąc chodnikiem. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kobieta została uderzona przez wyjeżdżającego na parking mercedesa.

Policjanci zabrzańskiej drogówki poddali badaniu na zawartość alkoholu w organizmie 27-letniego kierującego mercedesa. Badanie wskazało, że mieszkaniec Rudy Ślaskiej był trzeźwy.

Czynności w sprawie trwają, a zabrzańscy policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy również o noszeniu odblasków, które powoduję, że szczególnie przy słabej widoczności i po zmierzchu pieszy jest lepiej widoczny. Wzmożona koncentracja i zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie przejść dla pieszych i parkingów, a także widoczność pieszego wpływa na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.