Wiadomości z Zabrza

Poszukiwany siedmioma listami gończymi za oszustwa internetowe zatrzymany

  • Dodano: 2023-12-14 10:30

W środę rano policjanci z Komendy Miejski Policji w Zabrzu zatrzymali 32-letniego mieszkańca Zabrza, który poszukiwany był siedmioma listami gończymi za oszustwa internetowe, których dopuścił się na terenie całego kraju. Policjanci namierzyli go w wynajmowanym mieszkaniu przy ulicy Chojnickiego w Zabrzu. W wejściu do środka policjantom pomogli strażacy, ponieważ poszukiwany nie chciał otworzyć drzwi.

Poszukiwany siedmioma listami gończymi zatrzymany

Policjanci do drzwi poszukiwanego zapukali krótko po godzinie 6.30. 32-latek nie miał szans na ucieczkę, a pomimo tego odmówił otworzenia drzwi. W związku z tym na miejsce zostali wezwani strażacy, którzy często w takich przypadkach pomagają w wejściu do mieszkania. 

- Kiedy już pojawili się na miejscu i rozpoczęli wyważanie, poszukiwany skapitulował i otworzył drzwi. Pomimo ich otwarcia mężczyzna nadal starał się utrudniać pracę policjantów i nie wykonywał żadnych poleceń. W trakcie zatrzymani rozpoznał też jednego z policjantów i kierował wobec niego groźby karalne - czytamy na stronie KMP Zabrze.

Po zatrzymaniu 32-latek został przewieziony do komendy, gdzie usłyszał 27 zarzutów dotyczących kolejnych oszustw internetowych. Ponadto przedstawiono mu też zarzut dotyczący kierowania gróźb karalnych. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również