Wiadomości z Zabrza

Policjanci z Zabrza poszukują zaginionego Adama Oczko

  • Dodano: 2019-11-27 11:00

Wydział Kryminalny KMP Zabrze prowadzi czynności poszukiwawcze w sprawie zaginięcia Adama Oczko, który w dniu 1 października 2019 r. około godziny 1.00 wyszedł z mieszkania na ulicy Morawskiego i do tej chwili nie wrócił.

Obecnie może przebywać na terenie Zabrza lub Bytomia. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu bądź z najbliższą jednostką Policji nr 112, 99

Rysopis zaginionego: 
mężczyzna z wyglądu na 45 – 50 lat, 176 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, z otyłym brzuchem, oczy ciemne, nos podłużny, wąski, uszy normalne, średniej wielkości. Obecnie może posiadać niedbały zarost na głowie i twarzy (włosy ciemne), blizna pooperacyjna na prawej nodze na wysokości stawu skokowego (kostki). 
 
Ubiór zaginionego:
w chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę wiatrówkę kol. granatowego z niebiesko – białymi paskami na rękawach, niebieskie spodnie jeansowe, trampki koloru granatowego z białą podeszwą i czerwoną wstawką.
 
W chwili obecnej Wydział Kryminalny KMP Zabrze jest w posiadaniu informacji, iż Adam OCZKO może przebywać na terenie miasta Bytom w towarzystwie osób z tzw. marginesu społecznego,  z którymi ma przebywać w miejscach, w których biegnie infrastruktura wodociągowa/ciepłownicza, w tzw. węzłach ciepłowniczych itp.
 
Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu tel. 32 2779 285, 32 2779 485, bądź z najbliższą jednostką   Policji nr 112, 997.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.