Wiadomości z Zabrza

Policjanci spełnili marzenie małego Janka

  • Dodano: 2022-12-13 07:30, aktualizacja: 2022-12-13 07:46

Janek jest uroczym chłopcem, który walczy z bardzo poważną chorobą. Gdy Policjanci z zabrzańskiej komendy dowiedzieli się, że jego marzeniem jest zostać policjantem, postanowili je spełnić i złożyli mu wizytę. Podczas spotkania Janek mógł poczuć się jak policjant i poznać tajniki swojego wymarzonego zawodu. Uśmiechu i radości nie było końca.

Janek marzyło zostaniu policjantem

Dzięki zaangażowaniu policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu Janek spełnił swoje marzenie. Przez chwilę mógł poczuć się jak policjant. W minioną sobotę, w domu odwiedzili go mundurowi. 5-latka interesowało wszystko, co wiąże się z pracą w niebieskiej formacji. Wizyta policjantów rozpoczęła się od wręczenia prezentów, w tym najważniejszego, jakim był mundur policjanta. W trakcie spotkania Janek zadawał pytania i mógł zapoznać się z wymarzoną pracą stróża prawa. Na koniec mundurowi wraz z Jankiem i jego rodzeństwem poszli obejrzeć radiowóz. 

Janek Palej jest uroczym chłopcem, który musi stawić czoła bardzo poważnej chorobie – neuroblastomie. Chłopczyk w swojej walce o zdrowie wspierany jest przez fundację Iskierka. Pod tym linkiem można znaleźć informacje dla osób, które chciałyby wspomóc go w jego powrocie do zdrowia.

- Życzymy Jankowi dużo zdrowia i uśmiechu, a także realizacji jeszcze wielu marzeń. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić choć jedno z nich! - przekazują policjanci z Zabrza.

Policjanci spełnili marzenie małego Janka

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również