Wiadomości z Zabrza

Policjanci dbali o bezpieczeństwo podczas piłkarskich zmagań

  • Dodano: 2022-02-16 08:30, aktualizacja: 2022-02-16 08:41

Policjanci z zabrzańskiej komendy wspólnie z mundurowymi z oddziału prewencji z Katowic zabezpieczali poniedziałkowy mecz ekstraklasy. Widowisko zgromadziło ponad 9 tys. miłośników piłki nożnej. Na stadionie przy ul. Roosevelta, Górnik Zabrze zmierzył się z drużyną Jagiellonii Białystok. W trakcie imprezy nie odnotowano żadnych incydentów związanych z naruszeniem prawa.

Spotkanie Górnika Zabrze z Jagiellonii Białystok

Miniony mecz 14 lutego pomiędzy drużynami Górnika Zabrze, a Jagiellonii Białystok zgromadził na stadionie ponad 9 tys. kibiców. Na potrzeby piłkarskiego spotkania w Komendzie Miejskiej Policji w Zabrzu przygotowano kompleksowy plan zabezpieczenia sportowej imprezy. Nad prawidłowym przebiegiem tego piłkarskiego wydarzenia czuwali mundurowi z zabrzańskiej komendy wspierani przez swoich kolegów z katowickiego oddziału prewencji.

Mundurowi dbali o bezpieczeństwo nie tylko w trakcie meczu, ale również na długo przed jego rozpoczęciem oraz po ostatnim gwizdku sędziego. Dzięki dużej liczbie zaangażowanych służb impreza zakończyła się bez incydentów związanych z naruszeniem prawa.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również