Wiadomości z Zabrza

Platan otwiera się koncertowo

  • Dodano: 2018-11-26 12:30

W minioną sobotę Dyrekcja Centrum Handlowego Platan oraz właściciel obiektu firma NEPI Rockcastle zorganizowały koncert SIŁA MUZYKI RADIA ZET. Dla licznie zgromadzonej publiczności wystąpili SARSA i MESAJAH .

W imprezie uczestniczył zastępca prezydent Zabrza Krzysztof Lewandowski, który w swoim wystąpieniu podkreślił zaangażowanie i dynamikę prac prowadzonych przy rozbudowie obiektu przez właściciela. Wojciech Godlewski, project manager w NEPI Rockcastle Poland wraz z Anetą Górską, dyrektor Centrum Handlowego Platan mówili o partnerskiej współpracy z władzami miasta w trakcie realizacji inwestycji.

Na finał sobotniej imprezy przygotowano niezwykłe widowisko: mapping „Historia Platana w kontekście historii miasta”

Centrum istnieje w Zabrzu od 2003 roku. Każdego roku notuje ponad 4 mln odwiedzin. Do tej pory Klienci robili zakupy i spędzali czas na przestrzeni 31 tys. m2. Dzięki rozbudowie, której koszt to około 40 mln euro, galeria zyskała 11 tys. m2 dodatkowej powierzchni najmu zwiększając tym samym liczbę sklepów do ok 120. W centrum zagościły nowe, popularne marki, a klienci mogą teraz skorzystać z jeszcze szerszej oferty handlowo-usługowej i strefy rekreacyjnej .

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również