Wiadomości z Zabrza

Piłkarze Górnika Zabrze odwiedzili zabrzańskie szkoły podstawowe [Fotorelacja]

  • Dodano: 2021-09-15 14:00

Piłkarze Górnika Zabrze spotkali się dziś osobiście z małymi kibicami w dwóch zabrzańskich szkołach podstawowych. To dopiero początek akcji "Trójkolorowy powrót do szkoły".

W ramach akcji „Trójkolorowy powrót do szkoły” Górnik Zabrze w porozumieniu z wydziałem oświaty w Zabrzu, a także gminami partnerskimi, rozpoczął dystrybucję planów lekcji na nowy rok szkolny. Niektóre szkoły piłkarze odwiedzą osobiście.

Trwa akcja "trójkolorowy powrót do szkoły"

Dziś rano 15 września Norbert Wojtuszek i Jakub Szymański, piłkarze Górnika Zabrze, spotkali się z uczniami dwóch zabrzańskich szkół podstawowych - nr 1 i nr 17. Modzi kibice dostali trójkolorowe plany lekcji oraz mieli okazję, by spędzić czas z piłkarzami 14-krotnych Mistrzów Świata.

– Dla młodych kibiców była to okazja, by rozegrać kilka krótkich meczów z piłkarzami i uciąć pogawędkę. Wielu młodych fanów zadeklarowało, że w niedzielę z trybun stadionu im. Ernesta Pohla będą wspierać Górnika w walce o trzy punkty w meczu z Wartą – przekazuje Górnik Zabrze na swojej stronie internetowej.

W ramach akcji „Trójkolorowy powrót do szkoły” w szkołach w Zabrzu oraz miastach i gminach partnerskich Górnika Zabrze zamierza rozdać kilkadziesiąt tysięcy planów lekcji. 

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.