Wiadomości z Zabrza

Piknik militarny zafundował wiele atrakcji!

 • Dodano: 2017-05-08 09:30

W niedzielę 7 maja mieszkańcy wzięli udział w pikniku w Parku Techniki Wojskowej. Czekało na nich wiele atrakcji!

Imprezę zorganizowano z okazji pierwszej rocznicy nadania sztandaru Grupie Śląsk oraz Muzeum Techniki Wojskowej w Zabrzu. Dla fanów militariów, i nie tylko, przygotowano inscenizację bitwy z II Wojny Światowej, przejażdżki pojazdami gąsienicowymi i wiele innych.

Wspaniałe widowisko, doskonała okazja żeby z bliska zobaczyć jak wyglądali żołnierze niemieccy i rosyjscy, od mundurów po menażki. Przy okazji sam skusiłem się na przejażdżkę transporterem opancerzonym - powiedział nam pan Bogdan, miłośnik militariów z Rudy Śląskiej.

Zobaczcie galerię zdjęć i film! Byliście w tym ciekawym miejscu? Podzielcie się opinią o imprezie!

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • Hromani

  FB - nie jest dla mnie żadnym źródłem informacji i nie mam zamiaru zakładać konta w takim celu.

 • Hromani

  Pół polski widziało w tv jak transportowano samoloty - a ja mieszkam w Z....u i na ogół nie posiadam żadnej informacji o organizowanych imprezach. Przejechało mi kilka sprzętów bojowych przed oknem - tak - pewnie Macvierewicz rusza do boju.

 • Hromani

  BRAWOOOOO! - jak zwykle informacja o wartości wyłącznie historycznej - proponuję zrobić głosowanie kto dowiedział się wcześniej o planowanych imprezach, pokazach itp. i z jakich źródeł, a kto dopiero po fakcie.

 • koko

  masz polubionego fb guido,sztolni ptw lub grupy śląsk? Plakaty na mieście też były - nie wiem jak jeszcze można dotrzeć do ludzi,wiecznie niezadowoleni

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.