Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

"Pieluszka dla maluszka" - pomagamy z Radiem eM

  • Dodano: 2018-03-20 09:30

Już jutro w Zabrzu gościć będzie Radio eM. Z Centrum Handlowego Platan, w godz. 10.00-13.00 emitowana będzie audycja na żywo. Jej tematem będzie pomaganie. Dziennikarki Radia eM będą równocześnie prowadzić też zbiórkę pieluszek jednorazowych dla dzieci.

Trafią one do samotnych mam, dzieci z ubogich rodzin oraz podopiecznych Fundacji Małych Stópek. Potrzeby są ogromne, dlatego każda ilość pieluszek, dowolnej marki i rozmiaru, będzie mile widziana. Każdy, kto przyniesie pieluszki do studia plenerowego Radia eM w zabrzańskim Platanie otrzyma świeży bochenek chleba oraz radiowe prezenty. Na wszystkich chętnych będą też czekać pyszne bułeczki i radiowe krówki.

Tematem wtorkowego programu będzie pomaganie – o to, czy warto pomagać i jak można to robić dziennikarki rozgłośni pytać będą mieszkańców Zabrza. W audycji pojawią się tez zabrzańscy społecznicy, na co dzień zajmujący się działaniem na rzecz innych. Gościem honorowym będzie prezydent Zabrza, Małgorzata Mańka – Szulik, która wspiera akcję „Pieluszka dla maluszka” Radia eM.

Radio eM zaprasza do CH Platan w Zabrzu 20 marca w godz. 10.00-13.00.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.