Wiadomości z Zabrza

Pędził w terenie zabudowanym 126 km/h. Stracił prawo jazdy

  • Dodano: 2021-03-05 12:45, aktualizacja: 2021-03-05 15:17

Policjanci zabrzańskiej drogówki w trakcie prowadzonych działań "Bezpieczny pieszy" zatrzymali kierowcę, który pędził w terenie zabudowanym z prędkością 126 km/h. Wykroczenie udokumentował policyjny wideo rejestrator. Mężczyźnie, za przekroczenie dozwolonej prędkości o 76 km/h, mundurowi zatrzymali prawo jazdy.

Policjanci zabrzańskiej drogówki w trakcie prowadzonych działań skupili swoją uwagę na miejscach, w których piesi najbardziej narażeni są na udział w zdarzeniu drogowym. Jednym z głównych zadań było kontrolowanie prędkości pojazdów w rejonie przejście dla pieszych.

W trakcie patrolu nieoznakowanym radiowozem na ulicy Wolności mundurowi z zabrzańskiej drogówki zatrzymali kierującego, który w terenie zabudowanym pędził z prędkością 126 km/h. Nieodpowiedzialne zachowanie mieszkańca Zabrza zarejestrował policyjny wideo rejestrator. Policjanci ukarali kierującego mandatem karnym w wysokości 500 złotych i 10 punktami karnymi. Zatrzymano mu również na 3 miesiące prawo jazdy.


Źródło: KMP Zabrze

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Jozin

    Bezpieczny pieszy? Założę się że było to na Goduli :D gdzie nie ma przejść dla pieszych :))

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.