Wiadomości z Zabrza

Okradli sklep spożywczy. Ukradli kawę i jajka za ponad 1600 złotych!

  • Dodano: 2021-05-17 09:00

Zabrzańscy policjanci zatrzymali 12 maja parę, która w jednym ze sklepów na terenie naszego miasta, ukradła kawę oraz jajka. Wartość skradzionego towaru wyceniono na kwotę ponad 1600 złotych. Zatrzymanym grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

12 maja wieczorem, policjanci z zabrzańskiej dwójki otrzymali zgłoszenie dotyczące awantury na ulicy Wolności 99. Skierowani na miejsce mundurowi ustalili, że awantura toczy się pomiędzy 33-letnią kobietą jej 35-letnim partnerem a osobą, która ujęła ich jako sprawców kradzieży w sklepie. Do kradzieży miało dojść chwile wcześnie w pobliskim sklepie.

Okradli sklep spożywczy

Jak ustalili policjanci, przedsiębiorcza para, weszła do sklepu na ulicy Wolności 88 i przytrzymując automatyczne drzwi tak, aby się nie zamknęły, dokonał kradzieży towaru, który znajdował się najbliżej wejścia. W tym wypadku było to 66 paczek kawy i 22 jajka. Straty zostały wycenione na ponad 1600 złotych, a więc odpowiedzą oni za popełnienie przestępstwa kradzieży. Skradziony towar wrócił do sprzedaży. Para została zatrzymana i doprowadzona do policyjnego aresztu. Zatrzymanym grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również