Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

OHO – teatr! V edycja za nami

  • Dodano: 2017-06-21 08:30, aktualizacja: 2017-06-21 08:42

9 godzin, spektakli, zdjęcia, muzyka, rozmowy, dyskusje… tak, w skrócie, wyglądała V edycja Festiwalu Teatralnego OHO. Było na co popatrzeć!


Organizatorzy po raz kolejny pokazali, że kameralny, ale bardzo przyzwoity festiwal dramaturgii współczesnej da się przygotować niskim nakładem kosztów, bez pompy, za to ciężką pracą. I to już piąty rok z rzędu. Poziom większość spektakli, to trzeba nadmienić, był na poziomie nie amatorskim, a profesjonalnym… Warto się tą imprezą zainteresować w przyszłym roku.


W tegorocznej edycji wzięły udział następujące grupy artystyczne: Kukufas (Zabrze), grupa Moza (Katowice), grupa teatralna Pomost (Orzesze), Teatr Tańca Ulicznego (Zabrze, OPP4), grupa teatralna Nieoetykietkowani (Zabrze), Teatr Obecności (Zabrze), grupa Atelier  (Zabrze).

Nagrodę dla najlepszego spektaklu otrzymali Nieoetykietkowani, za „Love and Information”. Wyróżnienia za najlepszą grę aktorską przypadły Patrykowi Czardybonowi (Pomost, Orzesze) oraz Mateuszowi Greniowi (Nieoetykietkowani).

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.