Wiadomości z Zabrza

Nowa umowa sponsorska Górnika Zabrze

  • Dodano: 2021-12-24 10:00

Podpisana została nowa umowa partnersko-sponsorska pomiędzy Górnikiem Zabrze a Grupą Kapitałową Węglokoks S.A. To wspaniały prezent dla Klubu Górnik Zabrze, każdego kibica oraz fana piłki nożnej. W wigilię Wigilii Bożego Narodzenia tym bardziej zyskuje to wydarzenie wyjątkowy charakter.

Węglokoks S.A sponsorem Górnika Zabrze

W czwartek 23 grudnia podpisana została kolejna umowa, co tym dobitniej pokazuje wzajemne zrozumienie i wsparcie. To piękny przykład przenikania się praktyki, tradycji oraz obopólnego działania na korzyść Klubu i Partnera. W Sali biznesowej Stadionu w Zabrzu w obecności prezydent miasta Zabrze Małgorzaty Mańki Szulik, wiceministra Aktywów Państwowych Piotra Pyzika, prezesa Zarządu Grupy Kapitałowej Węglokoks S.A, Tomasza Heryszka, wiceprezesa Zarządu ds. handlowych Grupy Węglokoks S.A Sławomira Brzezińskiego oraz pełniącego obowiązki prezesa Zarządu Górnika Zabrze, Tomasza Młynarczyka odbyło się uroczyste podpisanie nowej umowy sponsorskiej, która trwać będzie do końca sezonu 2022/2023.

„Podpisana umowa z Węglokoksem daje poczucie stabilności, daje poczucie bezpieczeństwa. My ze strony miasta dokładamy wszelkich starań aby wielki Górnik był coraz większy, natomiast w grupie można więcej i stąd ogromna radość, że Grupa Kapitałowa Węglokoks też to rozumie i nie tylko rozumie wartości ale wspomaga wartości. Jestem przekonana, że w grupie przyjaciół Górnika Zabrze będziemy budować kolejne dobre strony Górnika”. – powiedziała prezydenta Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik.

Współpraca z Grupą Kapitałową Węglokoks trwa już od stycznia 2020 roku

Logo sponsora zdobi koszulki meczowe piłkarzy Górnika, oraz jest obecne jest w wielu miejscach Stadionu im. Ernesta Pohla. Współpraca, i partnerstwo odbywa się na wielu polach o przeróżnych obliczach działalności. Nie tylko sponsor widoczny jest na koszulkach, ale wspólnie organizujemy wiele inicjatyw, takich jak chociażby wspólne spotkania z podopiecznymi Zabrzańskich domów dziecka, gdzie Węglokoks wraz z piłkarzami obdarowuje dzieci w okresie świątecznym.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.