Wiadomości z Zabrza

Nagroda dla Przedszkola nr 43 w Zabrzu

  • Dodano: 2019-09-09 10:00

Przedszkole nr 43 w Zabrzu zdobyło wyróżnienie w XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI w.

Uroczysta gala, w trakcie której ogłoszono wyniki i wręczono nagrody, odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie 5 września.

Wyróżnienie w kategorii „Obiekty edukacyjne” przyznano za projekt „Rozbudowa, nadbudowa i przebudowa budynku oraz budowa placu zabaw przy Przedszkolu nr 43 w Zabrzu”. Inwestorem był Urząd Miejski w Zabrzu, wykonawcą Zakład Remontowo Budowlany „Plast-Bud” z Gliwic, a autorem projektu Projekt Plus Architekci S.C. z Zabrza.

Jury doceniło, iż modernizacja i rozbudowa zostały przeprowadzone z dużą dbałością o szczegóły wykończenia pomieszczeń, korytarzy czy też indywidualną kolorystykę sal. Ciekawe było wg komisji również zastosowanie barwionego szkła w oknach. Bryła budynku zyskała lekkość i nowoczesny charakter.

Nagroda dla Przedszkola nr 43 w Zabrzu

Komentarze (3)    dodaj komentarz »

  • Yorg

    Popieram komentarz o braku koordynacji, w wielu przypadkach można by uniknąć bałaganu i dodatkowych kosztów związanych z ponownym rozkopywaniem i remontem.

  • Wściekły emeryt

    Ważne , że trzy razu wstęgi przecinają :)

  • Mieszkaniec

    A teraz przyjechała ekipa z rurami i rozkopali pół placu. Podobnie z parkingiem wyremontowanej szkoły muzycznej.BRAWO.Jak zwykle nasza szara codzienność. Prace remontowe PEC-u nie zostały wymyślone z dnia na dzień. Kto jest w ogóle odpowiedzialny za taki stan rzeczy i za bezmyślne marnowanie publicznych pieniędzy? Winnych nie ma - są tylko wysoce zasłużeni.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.