Wiadomości z Zabrza

Nagroda "Budowa Roku 2020" za rewitalizację Centrum Usług Społecznych w Zabrzu

  • Dodano: 2021-09-29 14:45

Zrewitalizowane Centrum Usług Społecznych w Zabrzu dostało nagrodę w konkursie „Budowa Roku 2020”. Nagrodzono również budynek przy ulicy Niedziałkowskiego 2, w którym znajduje się Żłobek Miejski.

Konkurs „Budowa Roku 2020” organizowany jest przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa. Ma na celu wyłonienie obiektów budowlanych, na których osiągnięto wyróżniające się wyniki realizacyjne. W konkursie biorą udział obiekty nowe, odbudowane, rozbudowane, nadbudowane bądź przebudowane. Dla każdego rodzaju budownictwa przewiduje się przyznanie nagród I, II lub III stopnia.

Kolejna nagroda dla Centrum Usług Społecznych w Zabrzu

Wczoraj 28 września w Warszawie odbyło się rozdanie nagród za najlepsze projekty budowlane w Polsce. Zabrze otrzymało dwie nagrody za przeprowadzone rewitalizacje i modernizacje. Nagrodę I stopnia otrzymało zrewitalizowane Centrum Usług Społecznych w Zabrzu. Nagrodą III stopnia wyróżniono zmodernizowany budynek przy ulicy Niedziałkowskiego, w którym otwarto filię Żłobka Miejskiego.

Łącznie w konkursie nagrodzono 45 nowowybudowanych i zrewitalizowanych obiektów budowlanych w ośmiu kategoriach konkursowych.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.