Wiadomości z Zabrza

Festyn rodzinny i turniej piłkarski przy domu Sióstr Boromeuszek

  • Dodano: 2021-09-29 13:45

Fundacja "Młodzi Na Progu" organizuje w sobotę 9 października festyn rodzinny i turniej piłkarski. Na miejscu znajdą się atrakcje zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Festyn fundacji Młodzi na Progu

W sobotę 9 października na boisku przy domu Sióstr Boromeuszek w Zabrzu przy ul. Wolności 198 odbędzie się Festyn rodzinny i turniej charytatywny organizowany przez Fundację "Młodzi na Progu". Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00.

Na uczestników będzie czekać wiele atrakcji dla małych i dużych, a między innymi loteria fantowa, targi książki, pokaz musztry wojskowej i pokaz antyterrorystyczny uczniów szkoły mundurowej z Gliwic, malowanie twarzy, bańki, sesja fotograficzna, tor ninja i warsztaty plastyczne. W programie koncert zespołu DOX oraz ks. Jakuba Bartczaka.

Podczas festynu odbędzie się turniej piłkarski. Rozgrywki będą prowadzone w dwóch grupach A i B, w systemie każdy z każdym. Zgłosić do turnieju swoją drużynę można do dnia 30 września.

Podczas wydarzenia odbędzie się zbiórka datków na remont 1. świetlicy socjo-terapeutycznej Fundacji "Młodzi na Progu" dla dzieci i młodzieży w Zabrzu.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.