Wiadomości z Zabrza

Na DTŚ wywrócił się TIR. Lepiej omijać odcinek w Zabrzu!

  • Dodano: 2018-01-15 13:00, aktualizacja: 2018-01-16 08:45

Na Drogowej Trasie Średnicowej doszło do niebezpiecznego zdarzenia – TIR wywrócił się w poprzek jezdni. Droga w stronę Gliwic jest całkowicie zablokowana.

Wyprawa do Gliwic Drogową Trasą Średnicową to w tym momencie zły pomysł. Na jezdni wywrócił się TIR, pojazd znajduje się w poprzek drogi, całkowicie blokując przejazd. Policja, która przed chwilą zaczęła czynności operacyjne, kieruje objazdy na zjazd przy ulicy Rymera, do centrum Zabrza.  O godz. 15 na miejscu wciąż trwały utrudnienia.

Przewrócony TIR marki Volvo blokuje wszystkie trzy pasy, przewożony materiał  - miał lub węgiel - wysypał się na jezdnię, droga jest całkowicie zablokowana. Z pojazdu wycieka paliwo, to około 800-900 litrów, na miejscu pracują już strażacy. Nie ma poszkodowanych, kierowca tira sam opuścił pojazd - mówi kpt. mgr inż. Wojciech Strugacz, rzecznik prasowy PSP w Zabrzu.

Nie wiadomo, co było przyczyną wywrotki. Odcinek DTŚ od wjazdu przy Rymera aż do Ronda Sybiraków jest nieczynny do momentu usunięcia pojazdu z jezdni i ustalenia przyczyn zdarzenia.

Pokaż na mapie

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • hromani

    Porażka - jeden samochód i pół Sląska sparaliżowane przez cały dzień.

  • Grześ

    Litości, czy ktoś sprawdza artykuły przed publikacją? "kieruje objazdy na zjazd", "wycieka benzyna, to około 800-900 litrów, " Z diesla? Przykre to.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.