Zabrze - portal miejski Zabrze.com.pl

Wiadomości z Zabrza

Motocyklista wjechał w polo

  • Dodano: 2013-07-08 08:15, aktualizacja: 2013-07-08 08:23
Policjanci z drogówki przeprowadzili interwencję względem 21-letniego motocyklisty, który w Rokitnicy wjechał w zaparkowany na drodze samochód marki Volkswagen Polo. Okazało się, że młody motocyklista był nietrzeźwy. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.
 
 
Do zdarzenia doszło wczoraj o godzinie 15.30. Kierujący motocyklem marki Suzuki 21-letni zabrzanin najechał na zaparkowanego przy ulicy Kolbego volkswagena. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną zdarzenia drogowego była brawura kierowcy oraz stan nietrzeźwości. Przeprowadzone badanie wykazało 0,65 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. 
 
Wymieniony był jednym z trzech mężczyzn, którzy wczoraj zostali zatrzymani w związku z kierowaniem pojazdami mechanicznymi w stanie nietrzeźwości. Wszystkim wkrótce zostaną przedstawione zarzuty popełnienia przestępstw. Ponadto policjanci z drogówki minionej doby wyeliminowali z dalszej jazdy także pięć osób, które poruszały się na po drogach Zabrza w stanie po użyciu alkoholu. Osoby te odpowiedzą przed sądem za spowodowanie wykroczeń.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.