Wiadomości z Zabrza

MOSIR Sparta Zabrze zaprasza na dni otwarte

  • Dodano: 2018-08-17 14:45

Akademia Piłkarska KS MOSIR Sparta Zabrze ogłasza dni otwarte piłkarskiej grupy naborowej roczników 2009 - 2012.

To znakomita okazja dla młodych amatorów piłki kopanej, aby móc potrenować swój ukochany sport pod okiem profesjonalnych trenerów. A kto wie, może po takich dniach otwartych zrodzi się w małym sportowcu prawdziwa pasja i zostanie kiedyś kolejną gwiazdą zabrzańskiego futbolu?

Staramy się do każdej grupy naborowej zapraszać rodziców i dzieciaczki na zajęcia, żeby jednak nie siedzieli w domu, żeby ta kultura sportowa była rozwijana i szła w dobrym kierunku, bo czasy są naprawdę ciężkie i młodzież trudno jest zachęcić do jakiegokolwiek uprawiania sportu.

Te nabory dodatkowe staramy się robić dwa razy w roku. Są to zazwyczaj dwa albo trzy roczniki w przypadku tych grup najmłodszych. W kolejnych etapach dobierana jest kolejna młodzież, tak, żeby ostatecznie cały zespół składał się z konkretnego rocznika.

Zajęcia w sezonie letnim odbywają się na Mikulczycach na Mickiewicza 66A, teraz dodatkowo mamy tam „Orlik”, z którego chętnie korzystamy. W sezonie zimowym przenosimy się do szkolnych sal gimnastycznych w szkole na Koperniku i na Szafarczyka w Rokitnicy - mówi pan Mateusz Cieślik z klubu KS MOSIR Sparta Zabrze.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również