Wiadomości z Zabrza

Młodzi wspierają targowisko

  • Dodano: 2016-06-08 10:15
Uczniowie Zabrzańskiego Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego będą wspierać Targowisko Pod Ratuszem. Adepci kierunków technik organizacji reklamy i technik cyfrowych procesów graficznych będą wspierać przedsiębiorców z targowiska poprzez szkolenia z zakresu merchandisingu i innych możliwości reklamowania prowadzonych działalności.
 
 
Przedsięwzięcie powstało dzięki współpracy placówki edukacyjnej, Zabrzańskiego Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Zabrzańskiej Agencji Realizacji Inwestycji sp. z o.o. Już 1 czerwca doszło do pierwszego spotkania wszystkich zainteresowanych, w trakcie którego uczniowie przedstawili prezentację wymieniającą zmiany i działania, które przedsiębiorcy mogą wprowadzić, by pozyskać nowych klientów.
 
 
Jakich efektów można się spodziewać? Zainteresowani liczą na zwiększenie obrotów i popularyzację zabrzańskiego targowiska. ZCRP projekt uwieczni materiałem zdjęciowym, który zaprezentuje wystrój boksów handlowych „przed” i „po”. Pierwsze spotkanie już dziś - w środę (8 czerwca).

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również