Wiadomości z Zabrza

Mieszkanka Zabrza przekroczyła prędkość o 74 km/h! Prawo jazdy miała... jeden miesiąc

  • Dodano: 2024-03-12 14:45, aktualizacja: 2024-03-14 07:35

Młoda mieszkanka Zabrza jadąc oplem, nie zastosowała się do ograniczenia prędkość w obszarze zabudowanym, przekraczając dopuszczalna prędkość o 74 km/h. Za to wykroczenie policjanci zatrzymali 18-latce prawo jazdy, którym cieszyła się dopiero miesiąc.

Prawo jazdy miała tylko miesiąc, a już zatrzymali je policjanci

Kierujący, którzy poruszają się z nadmierną prędkością i ją przekraczają, muszą liczyć się z surowymi konsekwencjami. Mowa tutaj nie tylko o wysokim mandacie czy też kolejnych punktach karnych, które trafiają na konto kierującego. Nieprzestrzeganie ograniczeń prędkości skutkuje również utratą prawa jazdy, a przekonała się o tym 18-latka, która przez najbliższe 3 miesiące w samochodzie będzie zajmowała miejsce pasażera.

Kobieta, która przed miesiącem zdała egzamin na prawo jazdy, jadąc oplem w obszarze zabudowanym, mknęła z prędkością o 74 km/h za dużą. Oprócz tego, że straciła uprawnienia, została ukarana mandatem karnym w wysokości 2500 złotych, na jej konto trafiło 13 punktów karnych

Policjanci zabrzańskiego wydziału ruchu drogowego stale monitorują stan bezpieczeństwa na drogach naszego powiatu i przypominają, że wszyscy uczestnicy ruchu drogowego powinni nie tylko znać obowiązujące ich przepisy, ale również ich bezwzględnie przestrzegać!

Komentarze (1)    dodaj »

  • gg

    Idea zamiast upłynnić ruch to maksymalnie go spowolnić a przy okazji suszyć na fragmencie składowej bez przejść i zabudowań a przy strefach przy szkolnych jak by nie widzieć problemu..

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również