Wiadomości z Zabrza

Miała posprzątać mieszkanie, a okradła właściciela. 37-latka usłyszała zarzuty

  • Dodano: 2020-08-19 09:30

Policjanci z Zabrza zatrzymali 37-latkę, która okradła starszego mężczyznę. Kobieta podczas sprzątania mieszkania zabrała 82-latkowi 8 tysięcy złotych. Zatrzymanej grozi 5 lat więzienia.
 

Do zatrzymania 37-letniej mieszkanki Zabrza doszło wczoraj. W zeszły wtorek kobieta zaproponowała 82-latkowi, że posprząta jego mieszkanie. Starszemu mężczyźnie na co dzień przy sprzątaniu i robieniu opłat pomagają jego wnuczki, jednak zgodził się na propozycję 37-latki. Kiedy dzień później jedna z wnuczek przyjechała odwiedzić swojego dziadka, wspólnie zorientowali się, że z jego portfela zniknęły pieniądze. Kobieta wraz ze swoją matką pojechały na piąty Komisariat Policji w Zabrzu, gdzie złożyły zawiadomienie o kradzieży. Kryminalni szybko namierzyli kobietę i zatrzymali 37-latkę w jej mieszkaniu. Stróże prawa odzyskali 8 tysięcy złotych skradzionych pieniędzy. O dalszym losie zatrzymanej zdecyduje prokurator i sąd. Grozi jej 5 lat więzienia.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Ania

    Dlatego ja bym nigdy nie wpuściła obcej osoby, aby posprzątała mi mieszkanie.. Wolę zrobić to sama kupiłam nawet sobie irobota do pomocy. Jest niezastąpiony :)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.