Wiadomości z Zabrza

Mężczyzna podejrzany o kradzież. Rozpoznajesz go?

  • Dodano: 2019-03-28 10:45

Publikujemy wizerunek mężczyzny podejrzewanego o to, że w dniu 16 marca 2019 roku w Zabrzu dopuścił się kradzieży pieniędzy poprzez realizację płatności zbliżeniowych skradzioną kartą bankomatową.

Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę, skontaktuj się z zabrzańską policją pod nr tel. 32 370 35 10, 32 370 35 39 lub najbliższa jednostką Policji - 997.

Osobom informującym policja gwarantuje anonimowość

Kryminalni z I komisariatu prowadzą czynności w sprawie kradzieży środków płatniczych poprzez realizację płatności kartą w systemie zbliżeniowym. Mężczyzna na terenie Zabrza płacąc za zakupy w placówkach handlowych posługiwał się skradzioną kartą bankomatową. Publikujemy jego wizerunek. Świadkowie, osoby mogące rozpoznać mężczyznę oraz posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy proszone są o kontakt z Policją pod nr tel. 32 370 35 39, 32 370 35 10 lub o kontakt z najbliższą jednostką Policji – 997.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • >

    Jakość zdjęcia prosi o pomstę

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.