Wiadomości z Zabrza

Mężczyzna, który napadł na przechodniów aresztowany. Grozi mu kara do 5 lat więzienia

  • Dodano: 2019-06-04 10:45

Na wniosek śledczych zabrzański sąd aresztował mężczyznę podejrzanego o brutalną napaść na przechodniów.

Podejrzany, który został zatrzymany przez zabrzańskich kryminalnych wcześniej był już karany za włamania, pobicia i jazdę w stanie nietrzeźwości.

Podejrzanemu grozi kara do 5 lat więzienia

Na wniosek śledczych zabrzański sąd aresztował na okres 3 miesięcy mężczyznę podejrzanego o brutalną napaść na przechodniów. Do zdarzenia doszło na zabrzańskim osiedlu Zandka. 26-latek, który siedział przed jedną z kamienic, zauważył młodego mężczyznę, który miał się z niego śmiać. Mężczyzna podbiegł do 19-latka, przewrócił go i dotkliwie pobił. Mężczyzna uderzał go po głowie pięściami i kopał, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Kilka chwil później na innej ulicy, mężczyzna zaatakował kolejnego przechodnia. Tym razem w podobny sposób pobił 30-letniego mężczyznę. Pokrzywdzeni przewiezieni zostali do szpitala, gdzie młodszy z mężczyzn przeszedł operację głowy, a o zdarzeniach powiadomieni zabrzańscy policjanci. Kryminalni jeszcze tego samego dnia zatrzymali 26-latka. W chwili zatrzymania miał on prawie promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Pomimo młodego wieku, ma już bogatą przeszłość kryminalną. Za wcześniej popełnione przestępstwa „odsiedział” już 4 lata. Zatrzymywany był przez policjantów za pobicia, włamania i jazdę w stanie nietrzeźwości. W trakcie czynności przyznał się do winy. Za uszkodzenie ciała grozi mu teraz kara do 5 lat więzienia.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Mieszkaniec

    Z ostatnich doniesień i własnych obserwacji stwierdzam iż Zabrze to miasto patologiczne, a nie turystyczne.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.