Wiadomości z Zabrza

Mecz Górnik Zabrze - Lech Poznań. Zatrzymano dwóch kibiców!

  • Dodano: 2022-03-04 07:00, aktualizacja: 2022-03-04 08:04

Policjanci z zabrzańskiej komendy wspólnie z mundurowymi z katowickiego Oddziału Prewencji Policji zabezpieczali mecz Pucharu Polski w minioną środę. Widowisko zgromadziło ponad 12 tys. miłośników piłki nożnej. Na stadionie przy ul. Roosevelta, Górnik Zabrze zmierzył się z drużyną Lecha Poznań.

W trakcie meczu zatrzymano dwie osoby

Zabrzańscy policjanci wsparci przez mundurowych z katowickiego oddziału prewencji zabezpieczali mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Górnika Zabrze i Lecha Poznań. Widowisko zgromadziło na zabrzańskiej arenie ponad 12 tys. widzów.

Funkcjonariusze już kilka godzin przed pierwszym gwizdkiem zabezpieczali zabrzańskie ulice, oczekując kibiców, którzy zmierzali na stadion przy ulicy Roosevelta. Niestety nie wszyscy jeszcze mają świadomość tego, jak kibic powinien się zachowywać w trakcie trwania imprezy masowej. Będąc uczestnikiem imprezy masowej, warto zapoznać się z treścią ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.

Obowiązujące przepisy w piątkowy wieczór niestety zlekceważyło dwóch kibiców. Jeden z Zabrza drugi z Poznania. Obydwaj probowali wnieść na stadion narkotyki.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.