Wiadomości z Zabrza

Lukas Podolski zostaje w Górniku Zabrze! "Przyszedłem, jestem, zostanę"

  • Dodano: 2022-05-23 13:30

Dobra wiadomość dla kibiców zabrzańskiej drużyny piłkarskiej „ Górnik Zabrze”. Lukas Podolski przedłużył kontrakt na kolejny rok!

Lukas Podolski przedłużył kontrakt z Górnikiem Zabrze

W miniony czwartek 19 maja Lukas Podolski podpisał nową umowę z Górnikiem Zabrze. Będziemy mogli podziwiać jego grę na boisku w kolejnym sezonie 2022/2023. 

– Nie ma Zabrza bez Górnika i nie ma Górnika bez Zabrza. Dziś nie ma także Górnika Zabrze bez Lukasa Podolskiego. W roku 100-lecia nadania praw miejskich chcemy jak najlepiej wykorzystać potencjał drużyny "Trójkolorowych". Udział Lukasa na pewno istotnie w tym pomoże! – przekazała poprzez media społecznościowe prezydent Zabrza, Małgorzata Mańka-Szulik, komentując przedłużenie kontraktu.

Z okazji podpisania nowej umowy zabrzański klub opublikował w mediach społecznościowych krótki film komediowy. W filmie młody kibic obmyślił podstępny plan jak zatrzymać w Zabrzu Lukasa Podolskiego.

– Przyszedłem, jestem, zostanę – mówi w opublikowanym filmie Lukas Podolski. – Kibice, dziękuję wam za doping, zostanę w Zabrzu. Jadymy durś! – mówi na zakończenie. 

Na ostatni w tym sezonie mecz Górnika Zabrze ze Śląskiem Wrocław Lukas Podolski wybrał się... pociągiem. Choć zawodnik nie mógł wziąć udziału w spotkaniu na boisku, postanowił dopingować swoich kolegów z drużyny wspólnie z kibicami z trybun.

W minionym sezonie Lukas Podolski zagrał w  27. meczach PKO BP Ekstraklasy zdobywając 9 bramek i 4 asysty. W przyszłym sezonie również będziemy mogli podziwiać go na boisku.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również