Wiadomości z Zabrza

Lukas Podolski wraca do treningów. Czy zagra w sobotnim meczu z Cracovią?

  • Dodano: 2021-09-10 13:15

25 sierpnia Górnik Zabrze poinformował, że Lukas Podolski otrzymał pozytywny wynik testu na COVID-19 i został skierowany na kwarantannę w Niemczech. Minęły już ponad dwa tygodnie i długo wyczekiwany przez kibiców „Poldi” wrócił do Zabrza, aby znów uczestniczyć w treningach.

"Poldi" wraca do treningów po kwarantannie

Wczoraj 9 września Lukas Podolski brał udział w treningu przygotowującym do meczu z Cracovią. Nie wiadomo jeszcze, czy piłkarz wyjdzie na boisko podczas sobotniego meczu, jednak istnieje duże prawdopodobieństwo, że tak się stanie.

Mistrz Świata z 2014 roku

36-letni Lukas Podolski dołączył do drużyny Górnika Zabrze w lipcu tego roku. Od tego czasu rozegrał jedynie dwa mecze: z Lechem Poznań i Stalą Mielec. Na początku sezonu ekstraklasy nie był gotowy, by wyjść na boisko, a przed meczem z Jagiellonią Białystok doznał kontuzji, o czym poinformował poprzez media społecznościowe:

Później został zarażony koronawirusem, przez co ominęły go derby z Piastem Gliwice.

Możemy tylko mieć nadzieję, że już niedługo zobaczymy "Poldiego" w akcji na boisku. Być może będziemy mieć na to okazję podczas wyjazdowego meczu Górnika Zabrze z Cracovią, który odbędzie się w najbliższą sobotę 11 września o godzinie 15:00 na stadionie Cracovi.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.