Wiadomości z Zabrza

Kryminał licealisty z Zabrza czeka na druk

  • Dodano: 2024-06-03 10:45, aktualizacja: 2024-06-04 12:39

Mecenasi sztuki są wciąż potrzebni i poszukiwani! Tym razem czeka na nich Jakub Galarda i fani jego literackiej twórczości. Uczeń klasy III I Liceum Ogólnokształcącego w Zabrzu napisał kryminał „Zapomniana krew”. Powieść ukazała się w formie e-booka. Teraz autor marzy o jej papierowym wydaniu. Internetowa zbiórka na ten cel trwa. 

Akcja w średniowiecznym Krakowie 

Akcja „Zapomnianej krwi” toczy się w średniowiecznym Krakowie, podczas zjazdu monarchów, jakiego Polska dotąd nie widziała. Przebieg doniosłego wydarzenia zakłócają jednak zniknięcia nastoletnich chłopów. Czytelnicy z pewnością zadadzą sobie pytanie, czy niepokojące zdarzenia są celowym działaniem oraz znajdą odpowiedź na pytanie, co łączy z nimi króla Kazimierza Wielkiego. 

Internetowa zbiórka 

„Zapomniana krew” to tylko jedna z powieści Jakuba Galardy. Zbiórka na jej papierowe wydanie, prowadzona jest na portalu zrzutka.pl. Wpłacając minimum 30 zł, ofiarodawca ma zapewnioną rezerwację jednego egzemplarza książki. Dotąd do zbiórki dorzuciło się 39 osób. Zebrana kwota to 1420 zł z 2500 zł. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również