Wiadomości z Zabrza

Kreatywne Zabrze Industrialnie - ostatni tydzień zgłaszania prac

  • Dodano: 2017-05-09 09:30

Przypominamy, że wciąż jeszcze trwa faza zgłoszeniowa do dziewiątej edycji konkursu fotograficznego Kreatywne Zabrze, który w tym roku nosi podtytuł „industrialnie”. Prace można zgłaszać jeszcze przez niespełna tydzień, bo dokładnie do 15 maja.

Jak czytamy stronie konkursu: 

Celem konkursu jest wyeksponowanie ukrytych walorów miasta Zabrze, a także rozwijanie zainteresowań związanych z dziedzictwem kulturalnym miasta, propagowanie, szczególnie wśród ludzi młodych, sztuki fotografowania, jako jednej z form artystycznego wyrazu, a jednocześnie jednego z najlepszych środków komunikacji międzyludzkiej.

Jak wziąć udział w konkursie? Oczywiście przede wszystkim trzeba zrobić odpowiednie zdjęcie, a tutaj koniecznie należy zajrzeć do regulaminu, który mówi na przykład o wymogach technicznych dotyczących takiej fotografii:

Zdjęcia kolorowe lub czarno-białe powinny być wywołane na papierze o formacie 21x30cm +/- 2cm oraz w formie elektronicznej na podpisanej (imię i nazwisko) płycie CD/DVD (jpg, tiff). Pliki na płycie powinny zostać podpisane imieniem i nazwiskiem oraz tytułem pracy. Dłuższy bok minimum 2500 pikseli (odpowiednik dla boku 21cm 300dpi).

Należy też wypełnić kartę zgłoszeniową i dostarczyć do Miejskiego Ośrodku Kultury w Zabrzu do 15 maja. 

Regulamin konkursu jak i wszystkie informacje znajdują się na stronie kreatywnezabrze.mok.art.pl 

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.