Wiadomości z Zabrza

Konwencja profilaktyczno-psychologiczna "Jesteś(MY) (U)ważni"

  • Dodano: 2022-03-30 08:30, aktualizacja: 2022-03-30 08:42

W naszym mieście odbyła się wczoraj konwencja profilaktyczno-psychologiczna „Jesteś(MY) (U)ważni”. Organizatorem wydarzenia była Medyczna Szkoła Policealna Województwa Śląskiego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego w Zabrzu.

Konwencja profilaktyczno-psychologiczna w Zabrzu

W spotkaniu udział wzięli m.in.: przedstawiciele zabrzańskiego samorządu, w tym zastępca prezydenta Zabrza Krzysztof Lewandowski oraz naczelnik Wydziału Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej Czesława Winecka, członek Zarządu Województwa Śląskiego Beata Białowąs, dyrektor Departamentu Edukacji, Nauki i Współpracy z Młodzieżą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego Danuta Maćkowska, a także dyrektor Delegatury w Gliwicach Kuratorium Oświaty w Katowicach Wojciech Zając.

Gości przywitała dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego w Zabrzu Iwona Maślerz.

Uczestnicy konwencji mieli okazję wysłuchać szeregu wykładów oraz wziąć udział w dyskusji na tematy związane ze stawianymi na początku spotkania pytaniami: Jak ważne jest, aby w dzisiejszych czasach nie zatracić siebie? Kim jesteś? Jak się czujesz? Czy czujesz się zdrowo? Czy można być szczęśliwym w dzisiejszym świecie, pomimo tylu wydarzeń, których jesteśmy świadkami?

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.