Wiadomości z Zabrza

Konkursy na opracowanie koncepcji architektonicznej

  • Dodano: 2014-11-12 11:45
Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej zagospodarowania ronda o tematyce "Turystyka Przemysłowa" na terenie Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Zabrzu.
 
Prezydent Miasta Zabrze ogłasza konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej zagospodarowania ronda o tematyce „Turystyka Przemysłowa” na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Zabrzu.
 
Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego pod względem architektonicznym rozwiązania ekspozycji tematycznej dla ronda zaprojektowanego na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Zabrzu u zbiegu ulic Ziemskiej i Karola Goduli.
 
Prace konkursowe należy dostarczyć w terminie do 12 stycznia 2015 r.
 
 
 
Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej zagospodarowania ronda o tematyce "Medycyna i Technika" na terenie Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Zabrzu.
 
Prezydent Miasta Zabrze ogłasza konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej zagospodarowania ronda o tematyce „Medycyna i Technika” na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Zabrzu.
 
Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego pod względem architektonicznym rozwiązania ekspozycji tematycznej dla ronda zaprojektowanego na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Zabrzu u zbiegu ulicy Ofiar Katynia z zaprojektowaną drogą zbiorczą w strefie.
 
Prace konkursowe należy dostarczyć w terminie do 12 stycznia 2015 r.
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zabrze.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również